KARİYER KONUŞMALARI-1

Diyetisyen Betigül Perk Maya Anadolu Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencilerine bilimsel kariyer yolları ve geleceğin bilim insanları için önemli ipuçları verdi.  Amacımız, gençleri bilim ve teknolojiye ilgi duymaya teşvik etmek ve onlara bilimsel dünyanın kapılarını aralamak.
WhatsApp-Image-2024-04-24-at-12.21.30

🔬 Bilimsel kariyerler hakkında bilgi edinmek ve genç yetenekleri cesaretlendirmek amacıyla düzenlediğimiz İnteraktif Kariyer Konuşmaları etkinliğimiz devam ediyor!

👩‍🔬 Bu etkinlik kapsamında, Diyetisyen Betigül Perk Maya Anadolu Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencilerine bilimsel kariyer yolları ve geleceğin bilim insanları için önemli ipuçları verdi.  Amacımız, gençleri bilim ve teknolojiye ilgi duymaya teşvik etmek ve onlara bilimsel dünyanın kapılarını aralamak.

🗓️ 24.04.2024-Çarşamba
⏰ 12.00-12.40
📍 Maya Anadolu Fen ve Teknoloji Lisesi

✨ Bu etkinlik, gerçek hayat problemleri üzerine odaklanarak bilimsel kavramları uygulamalı bir şekilde öğrenme fırsatı sundu.
#önceöğretmenvakfı#ıcsefactory#interaktifkariyerkonuşmaları#mayaokulları

🔬 The Interactive Career Talks event is approaching with the aim of providing information about scientific careers and encouraging young talents!
👩‍🔬 Within the scope of this event, Dietitian Betigül Perk will provide valuable insights into scientific career paths and important tips for the future scientists of Maya Anatolian Science and Technology High School. Our goal is to encourage young minds to develop an interest in science and technology and to open the doors of the scientific world to them.
🗓️ Date: Wednesday, April 24, 2024
⏰ Time: 12:00 PM – 12:40 PM
📍 Venue: Maya Anatolian Science and Technology High School
✨ This event will focus on real-life problems, providing an opportunity to learn scientific concepts in a practical manner.
#önceöğretmenvakfı#ıcsefactory#interactivecareertalks#mayaokulları

https://icse.eu/
https://lnkd.in/dks5MPQX
https://lnkd.in/dY6B3x4P

Hakkımızda

Ziya Hoca'nın Perspektifi

Ziya Hoca’nın paylaşımlarını;

Ziya Hoca’nın Perspektifi bölümünde bulabilirsiniz.

Bu yazıları da inceleyebilirsiniz