Eğlen Öğren Atölyeleri Tamamlandı!

Ebeveynleri etkileşimli atölye çalışmalarına davet ederek velilerimizin çocuklarıyla evde nitelikli vakit geçirmelerine ve etkileşim kurmalarına yardımcı olabilecek yöntemler konusunda velilerimize ilham kaynağı olmayı amaçladık.
v2

Bu etkinlikte, ebeveynler hem bilgilendirici hem de eğlenceli atölyeler aracılığıyla çocuklarını daha iyi tanımanın yollarını keşfedecekler ve çocuk gelişimi konusunda uzmanlarla keyifli bir buluşma fırsatı bulacaklar.

Eğlen Öğren Etkinlikleri, eğitimcilerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin bir araya gelerek, eğitimde yaratıcılığı ve bilimsel düşünmeyi teşvik eden etkileşimli oturumları ve atölye çalışmalarını içerir.

Ebeveynleri etkileşimli atölye çalışmalarına davet ederek velilerimizin çocuklarıyla evde nitelikli vakit geçirmelerine ve etkileşim kurmalarına yardımcı olabilecek yöntemler konusunda velilerimize ilham kaynağı olmayı amaçlıyoruz. Bu temel amacın yanı sıra velilerimizin çocuklarının eğitim sürecine aktif katılımını sağlamak da öncelikli amaçlarımızdan biridir.

Hakkımızda

Ziya Hoca'nın Perspektifi

Ziya Hoca’nın paylaşımlarını;

Ziya Hoca’nın Perspektifi bölümünde bulabilirsiniz.

Bu yazıları da inceleyebilirsiniz